Tadım Günlüğü

BTK Beyaz & Rosé Tadımı

Sıcak yaz günlerini bir nebze de olsa serinletmek adına farklı üreticilerden beyaz ve rosé şaraplar ile bir BTK tadımında buluşuyoruz. 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü yapılacak tadımı müteakiben Selçuk Restaurant’ın bizler için özel olarak hazırladığı deniz mahsulleri menüsü ile yemeğimiz devam edecektir.

BTK Online Cabernet Sauvignon Tadımı

Pandemi sebebiyle tadımlarımıza ara verdiğimiz bu zorlu dönemde etkinliklerimize online olarak devam ediyoruz. 5 Aralık Cumartesi akşamı saat 20:00’de gerçekleştireceğimiz tadımda üzümümüz Cabernet Sauvignon olacaktır. Not: Bağlantı linki tadım günü üyelerimize bildirilecektir. Katılımcılar istedikleri bir üreticinin Cabernet Sauvignon’unu yorumlayabilir.

Vinero BTK Tadımından Kareler

Bursa Tadım Kulübü olarak Vinero Şarapları’nı Selçuk Restaurant’ta ağırladık. Pacem Viognier 2017, Pacem Sauvignon Blanc Viognier Chardonnay2017, Porta Diverti Sauvignon Blanc 2018, Porta Diverti Cabernet Sauvignon Cabernet Franc Merlot Petit Verdot 2016, Ament Blend Cabernet Sauvignon Cabernet Franc Petit Verdot 2015, Porta Caeli 2015 ve Felici Rose 2018 şarapları yemek eşleşmeleri ile tadıldı. Kapris salatasıContinue reading “Vinero BTK Tadımından Kareler”

Vinero Bursa ile Buluşuyor

Modern bağcılık teknikleri ve muhteşem bağları ile Eceabat teruarının muhteşem şaraplarını bizlere sunan Vinero, Bursa Tadım Kulübü’nün Selçuk Restaurant’taki etkinliği ile Bursalı şarapseverler ile buluşuyor.


Bursa Tadım Kulübü’nü Takip Edin

Yenilikler e-posta adresinize gelsin

%d bloggers like this: